SPM10054T-6R8M-HZ
MFR.Part #
SPM10054T-6R8M-HZ
JLCPCB Part #
C404837
Package
SMD,10.7x10mm
Description
16.2mΩ 6.2A 6.8uH 8.3A AEC-Q200 ±20% SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS