SPM10054T-330M-HZ
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM10054T-330M-HZ
JLCPCB Part #
C404840
Package
SMD,10.7x10mm
Description
3.5A 33uH 5.3A 74.7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS