SLF7055T-220M1R7-3PF
MFR.Part #
SLF7055T-220M1R7-3PF
JLCPCB Part #
C138497
Package
SMD,7x7mm
Description
1.7A 22uH 2A 77.2mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS