SLF7045T-681MR20-PF
MFR.Part #
SLF7045T-681MR20-PF
JLCPCB Part #
C91522
Package
SMD,7x7mm
Description
1.48Ω 200mA 270mA 680uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS