SLF7045T-470MR75-PF
MFR.Part #
SLF7045T-470MR75-PF
JLCPCB Part #
C76853
Package
SMD,7x7mm
Description
150mΩ 47uH 750mA 750mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS