SLF7045T-220MR90-PF
MFR.Part #
SLF7045T-220MR90-PF
JLCPCB Part #
C13754
Package
SMD,7x7mm
Description
22uH 73.2mΩ 900mA 900mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS