SLF7045T-220M1R3-H
MFR.Part #
SLF7045T-220M1R3-H
JLCPCB Part #
C307797
Package
SMD,7x7mm
Description
1.3A 1.3A 22uH 98.4mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS