SLF7045T-102MR14-PF
MFR.Part #
SLF7045T-102MR14-PF
JLCPCB Part #
C91523
Package
SMD,7x7mm
Description
140mA 1mH 2.28Ω 250mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS