SLF7045T-100M1R8-H
MFR.Part #
SLF7045T-100M1R8-H
JLCPCB Part #
C307795
Package
SMD,7x7mm
Description
1.81A 1.8A 10uH 47mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS