SLF7032T-470MR67-2PF
MFR.Part #
SLF7032T-470MR67-2PF
JLCPCB Part #
C138493
Package
SMD,7x7mm
Description
288mΩ 47uH 670mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS