SLF7032T-330MR75-2PF
MFR.Part #
SLF7032T-330MR75-2PF
JLCPCB Part #
C87570
Package
SMD,7x7mm
Description
192mΩ 33uH 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS