SLF6028T-220MR77-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF6028T-220MR77-PF
JLCPCB Part #
C13753
Package
SMD,6x6mm
Description
124.8mΩ 22uH 770mA 770mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS