SLF6025T-6R8M1R3-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF6025T-6R8M1R3-PF
JLCPCB Part #
C138479
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 1.3A 53.04mΩ 6.8uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS