SLF12575T-6R8N5R9-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF12575T-6R8N5R9-PF
JLCPCB Part #
C136213
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15.7mΩ 5.9A 6.8uH 7.2A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS