SLF12575T-330M3R2-H
MFR.Part #
SLF12575T-330M3R2-H
JLCPCB Part #
C2042093
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.2A 33uH 39.5mΩ 5.1A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS