SLF12575T-2R7N7R0-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF12575T-2R7N7R0-PF
JLCPCB Part #
C136489
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10A 11.3mΩ 2.7uH 7A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS