SLF12575T-151M1R5-PF
MFR.Part #
SLF12575T-151M1R5-PF
JLCPCB Part #
C122472
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5A 1.5A 150uH 210mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS