SLF12575T-151M1R5-H
MFR.Part #
SLF12575T-151M1R5-H
JLCPCB Part #
C1329656
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.6A 150uH 175mΩ 2.3A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS