SLF12575T-101M1R9-PF
MFR.Part #
SLF12575T-101M1R9-PF
JLCPCB Part #
C81470
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 1.9A 100uH 150mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS