SLF12575T-101M1R9-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF12575T-101M1R9-H
JLCPCB Part #
C2047286
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 100uH 125mΩ 2.8A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS