SLF12575T-100M5R4-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF12575T-100M5R4-PF
JLCPCB Part #
C91662
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 18.7mΩ 5.4A 5.5A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS