SLF12565T-101M1R6-PF
MFR.Part #
SLF12565T-101M1R6-PF
JLCPCB Part #
C114777
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.6A 100uH 148mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS