SLF12555T-330M1R9-PF
MFR.Part #
SLF12555T-330M1R9-PF
JLCPCB Part #
C138325
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 1.9A 33uH 49.8mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS