SLF10165T-150M3R1-3PF
MFR.Part #
SLF10165T-150M3R1-3PF
JLCPCB Part #
C138667
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 3.1A 3.1A 32.4mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS