SLF10145T-331MR54-PF
MFR.Part #
SLF10145T-331MR54-PF
JLCPCB Part #
C138505
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
330uH 540mA 540mA 816mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS