SLF10145T-330M1R6-PF
MFR.Part #
SLF10145T-330M1R6-PF
JLCPCB Part #
C76849
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.6A 1.6A 33uH 97.8mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS