SLF10145T-152MR22-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF10145T-152MR22-H
JLCPCB Part #
C1331750
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5mH 3.4Ω 300mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS