SLF10145T-101M1R0-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF10145T-101M1R0-H
JLCPCB Part #
C694583
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
100uH 1A 240mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS