RLF7045T-121MR55-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
RLF7045T-121MR55-D
JLCPCB Part #
C5874950
Package
SMD,7.8x6.3mm
Description
120uH 480mΩ 550mA 800mA AEC-Q200 ±20% SMD,7.8x6.3mm Power Inductors ROHS