RLF12560T-5R6N9R2
MFR.Part #
RLF12560T-5R6N9R2
JLCPCB Part #
C138576
Package
SMD,12.8x12.5mm
Description
5.6uH 8.5mΩ 9.2A ±30% SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS