RLF12545T-2R7N8R7-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
RLF12545T-2R7N8R7-PF
JLCPCB Part #
C138573
Package
SMD,12.8x12.5mm
Description
12A 2.7uH 5.4mΩ 8.7A ±30% SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS