PV1R5-5-3.3
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
PV1R5-5-3.3
JLCPCB Part #
C6365113
Package
SIP,28.5x8.5mm
Description
1 1W 3.3V 4.5V~9V 400mA 500V 77% SIP,28.5x8.5mm Power Module/Power Supply ROHS