PHUA3015-049B-00-000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
PHUA3015-049B-00-000
Description
-10℃~+60℃ 0.49mm 100Hz~20kHz 15mm 2.2Ω 30mm 5W Piezoelectric - Speakers ROHS