NTCG164QH334JT1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NTCG164QH334JT1
JLCPCB Part #
C5331060
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 1mW/℃ 330kΩ 4661K 4728K 4750K 4780K 50uA ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS