NTCG164LH154JT1
MFR.Part #
NTCG164LH154JT1
JLCPCB Part #
C524450
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 150kΩ 1mW/℃ 4485K 4533K 4550K 4573K 80uA ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS