NTCG164CH473JT1
MFR.Part #
NTCG164CH473JT1
JLCPCB Part #
C340584
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100mW 4050K 4150K 47kΩ ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS