NTCG164BH103JTDS
MFR.Part #
NTCG164BH103JTDS
JLCPCB Part #
C531305
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 310uA 4067K 4092K 4100K 4110K ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS