NLV32T-1R5J-PF
MFR.Part #
NLV32T-1R5J-PF
JLCPCB Part #
C76837
Description
1.5uH 370mA 850mΩ Magnetic Shielded Inductor ±5% 1210 Power Inductors ROHS