NLV32T-015J-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLV32T-015J-PF
JLCPCB Part #
C250166
Package
1210
Description
15nH 160mΩ 450mA Magnetic Shielded Inductor ±5% 1210 Power Inductors ROHS