NLV32T-010J-PFD
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLV32T-010J-PFD
JLCPCB Part #
C165805
Package
1210
Description
10nH 130mΩ 450mA AEC-Q200 ±5% 1210 Power Inductors ROHS