NLV25T-8R2J-PF
MFR.Part #
NLV25T-8R2J-PF
JLCPCB Part #
C76833
Description
160mA 3.05Ω 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS