NLV25T-3R3J-EF
MFR.Part #
NLV25T-3R3J-EF
JLCPCB Part #
C286747
Description
1.9Ω 185mA 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS