NLV25T-101J-EFD
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLV25T-101J-EFD
JLCPCB Part #
C295318
Package
1008
Description
100uH 21Ω 60mA AEC-Q200 ±5% 1008 Power Inductors ROHS