NLFV32T-331K-EF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLFV32T-331K-EF
JLCPCB Part #
C1329479
Package
1210
Description
330uH 35mA 6.8Ω Wirewound Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS