NLFV32T-1R0M-EFT
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLFV32T-1R0M-EFT
JLCPCB Part #
C5809187
Package
1210
Description
1uH 72mΩ 750mA ±20% 1210 Power Inductors ROHS