NLFC453232T-150K-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLFC453232T-150K-PF
JLCPCB Part #
C6614870
Package
1812
Description
15uH 200mA 300mΩ ±10% 1812 Power Inductors ROHS