NLFC453232T-100K-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLFC453232T-100K-PF
JLCPCB Part #
C5809183
Package
1812
Description
10uH 210mΩ 250mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS