NLCV32T-1R5M-PFRD
MFR.Part #
NLCV32T-1R5M-PFRD
JLCPCB Part #
C5809179
Description
1.4A 1.5uH 114mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS