NLCV32T-1R5M-EFR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLCV32T-1R5M-EFR
JLCPCB Part #
C286544
Package
1210
Description
1.4A 1.5uH 95mΩ Wirewound Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS