NLCV32T-100K-EF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLCV32T-100K-EF
JLCPCB Part #
C250231
Package
1210
Description
10uH 360mΩ 450mA Magnetic Shielded Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS